FIT screening

Colorectal cancer (CRC) is one of the most frequently diagnosed cancers. The good news is that CRC incidence and mortality can be reduced significantly if detected early enough.

Faecal immunochemical tests (FIT) are non-invasive and can detect blood in stool invisible to the naked eye. Due to its simplicity, FIT is currently considered the best non-invasive test for CRC screening.

Invest a little time in your own health by taking the FIT to prevent or detect colon cancer early on.
For further information, please visit our ‘FIT for screening’ website www.fitscreening.eu/patients

Application Specialist

Reference No.: Tags: Česká republika, Full time

Hledáme motivovaného, odborně zaměřeného kandidáta na pozici Aplikační specialista se specializací na oblast in vitro diagnostika, močová analýza.

Jsme japonská firma s celosvětovou působností, vyvíjíme a prodáváme inovativní diagnostické systémy pro laboratoře, kliniky, lékaře a výzkum. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi řešení na míru, které je základem dlouhodobých obchodních vztahů.

Region: Čechy + kanceláře firmy (Praha, Brno)
Termín nástupu:    dohodou
Pracovní poměr: plný úvazek

Nabízíme:

  • zázemí etablované mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení a bonusové schéma, možnost dalšího rozvoje
  • mnohotvárnou a pestrou práci při vstupu nových produktů na český trh
  • služební automobil, notebook, mobil

Požadujeme:

  • požadované vzdělání: vysokoškolské, obor medicína, farmacie, přírodní vědy
  • vítaná je praxe v oblasti biochemie
  • jazykové znalosti: AJ aktivně
  • počítačové znalosti: MS PowerPoint, Excel, Word - pokročilý
  • řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení, iniciativa a ochota cestovat

Náplň práce:

1. Post-instalační péče o zákazníky

  • Školení zákazníků na obsluhu a základní uživatelskou údržbu přístrojů.
  • Konzultace k uživatelskému nastavení analyzátorů a k interpretacím výsledků.
  • Příprava školících materiálů pro zákazníky.
  • Vedení uživatelských školení v Edukačním centru (Praha, Brno).
  • Příprava informačních materiálů pro zákazníky při aktualizaci stávajících produktů.

2. Znalost produktů, kontinuální vzdělávání v příslušném oboru

  • Účast na produktových, aplikačních školeních a workshopech organizovaných Sysmex Europe.
  • Aktivní sledování vývoje produktů a jejich softwarových aktualizací – předávání informací v rámci interní komunikace a komunikace se zákazníky.
  • Sledování vývoje oboru biochemie a doporučení odborné společnosti.

3. Dokumentace k produktům

  • Revize překladů dokumentace k produktům (proof-reading) ve spolupráci se Sysmex Europe.
  • Sledování aktualizací dokumentace.

4. Odborná podpora přípravy marketingových materiálů, prezentace produktů

  • Spoluúčast na přípravě odborných marketingových materiálů pro elektronickou i tištěnou formu.
  • Prezentace produktů v portfoliu Sysmex CZ s.r.o. v rámci akcí Sysmex CZ s.r.o. nebo v rámci odborných akcí zákazníků.

5. Týmová spolupráce

  • Podpora servisního a obchodního týmu formou odborných konzultací.
  • Spolupráce se Sysmex Europe při řešení neshod a konzultací nejasných případů analýzy.

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz

Back to list
Our values
About us
Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Images
  • Videos
See our collection
Company movie