FIT screening

Colorectal cancer (CRC) is one of the most frequently diagnosed cancers. The good news is that CRC incidence and mortality can be reduced significantly if detected early enough.

Faecal immunochemical tests (FIT) are non-invasive and can detect blood in stool invisible to the naked eye. Due to its simplicity, FIT is currently considered the best non-invasive test for CRC screening.

Invest a little time in your own health by taking the FIT to prevent or detect colon cancer early on.
For further information, please visit our ‘FIT for screening’ website www.fitscreening.eu/patients

Customer Service Assistant – zástup za MD/RD

Reference No.: Tags: Česká republika, Full time

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Service Assistant, hlavní náplní práce je administrativní podpora servisního oddělení. Pracovní poměr je stanoven na dobu určitou – jako zástup za MD/RD.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost práce s MS Office (Excel, Word, aj.)
  • znalost anglického jazyka –  min. středně pokročilý, úroveň B1
  • znalost práce se SAP systémem výhodou
  • organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • schopnost práce v kolektivu i samostatného rozhodování, logické myšlení
  • nástup: únor/březen 2019

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: kancelář Brno
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Brna
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv, různorodá práce
  • příspěvek na stravování
  • služební mobil a notebook
  • práce na plný úvazek
  • pracovní poměr je stanoven na dobu určitou s předpokládanou dobou zástupu 2-3 roky

Náplň práce:

  • administrativní podpora servisního oddělení
  • komunikace se zákazníky a dodavateli externích služeb, objednávky zboží a služeb
  • vyřizování požadavků zákazníků
  • inventury skladu, evidence zásob
  • příprava podkladů, cenových nabídek
  • SAP, CRM a další interní informační systémy – aktualizace, zadávání nových dat
  • delegování požadavků
  • administrativní zajištění vzdělávacích seminářů
  • spolupráce s jednotlivými odděleními

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz.

Back to list
Our values
About us
Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Images
  • Videos
See our collection
Company movie