FIT screening

Colorectal cancer (CRC) is one of the most frequently diagnosed cancers. The good news is that CRC incidence and mortality can be reduced significantly if detected early enough.

Faecal immunochemical tests (FIT) are non-invasive and can detect blood in stool invisible to the naked eye. Due to its simplicity, FIT is currently considered the best non-invasive test for CRC screening.

Invest a little time in your own health by taking the FIT to prevent or detect colon cancer early on.
For further information, please visit our ‘FIT for screening’ website www.fitscreening.eu/patients

Specjalista ds. Zamówienień Publicznych

Reference No.: Tags: Poland, Professional, Full time

Miejsce pracy: Warszawa

Czy to jest praca dla Ciebie ?

  • Czy jesteś osobą komunikatywną, sumienną i dokładną?
  • Czy masz doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami publicznymi i umowami  z zakresu prawa zamówień publicznych?
  • Czy  jesteś osobą samodzielną, dynamiczną, dobrze zarządzającą swoim czasem i zadaniami?
  • Czy potrafisz pracować pod presją czasu i w kilku obszarach jednocześnie?

 Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to może być to doskonała praca dla Ciebie!

 Opis stanowiska:

  • Selekcja informacji o ogłoszonych przetargach
  • Aktualizacja bazy danych o przetargach
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie toczących się postępowań przetargowych w tym przekazanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia i wszelkiej innej korespondencji na całym etapie postępowania
  • Weryfikacja zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i opracowywanie zapytań dot. zapisów umowy  oraz zapytań merytorycznych (przy wsparciu działu handlowego i naukowego)
  • Kontrola dokumentów podmiotowych i przedmiotowych
  • Kontakt, prowadzenie korespondencji dot. postępowań przetargowych z Zamawiającym
  • Kompletowanie ofert przetargowych
  • Archiwizacja dokumentów przetargowych i po-przetargowych
  • Przygotowywanie umów handlowych, ich ewidencja i administracja

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Przynależność do zespołu firmy międzynarodowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej
  • Szkolenia i system podnoszenia kompetencji miękkich
  • Możliwość dofinansowania kursów języka angielskiego
  • System korzyści pozapłacowych np. opieka medyczna, dodatkowe pakiety motywacyjne w tym kartę Multisport
  • System wynagradzania adekwatny do stanowiska i obowiązków
  • Dodatkowe premie bazujące na systemie oceny indywidualnej

Więcej informacji o Sysmex Polska na www.sysmex.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

  1. Sysmex Poland -

Back to list
Our values
About us
Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Images
  • Videos
See our collection
Company movie